Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 |
| 3G hálózat | B1(2100), B2(1900), B4 (AWS), B5(850), B8(900) |
| Belső memória/tárhely | 256GB |
| Beszélgetési idő | 24,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Csatlakozók | C-típusú USB |
| Egyéb funkciók | Dual-SIM, NFC |
| GPS | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző típus | Dynamic AMOLED |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| Operációs rendszer | Android |
| RAM | 12,0GB |
| Súly | 0kg |
| Szín | Fekete |
| USB | Type-C |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!