Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Böngésző | HTML |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Csatlakozók | USB Type-C, NFC, Bluetooth, WiFi |
| GPS | Van |
| Gyártó | XIAOMI |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző felbontás | 2400x1080 |
| Kijelző méret | 6,6" |
| Kijelző típus | AMOLED |
| Memória bővíthetőség | Nem |
| Operációs rendszer | Android 10 |
| Rádió | Igen |
| RAM | 6,0GB |
| Rezgőmód | Van |
| Súly | 0kg |
| Szín | Szürke |
| USB | Type-C |
| Video | Van |
| Videotelefonálás | Van |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!