Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 230mAh |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Egyéb funkciók | Egyéni tárcsázás, Sport mód |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | BLACKBIRD |
| Hangvezérlés | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 7óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző méret | 1,5" |
| Kijelző típus | TFT |
| Operációs rendszer | Android 9.0 vagy újabb IOS 9.0 vagy újabb |
| Súly | 0kg |
| Szín | Fekete |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!