Leírás és Paraméterek
| Bridge funkció | Van |
| Frekvencia | 2,4GHz |
| Gyártó | TP-LINK |
| Hatótávolság | 100-300m |
| Rejtett SSID | Igen |
| Infrastructure mód | Igen |
| Kültéri kivitel | Nem |
| Repeater funkció | Van |
| Sebesség | 450Mbps |
| Szabvány | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Titkosíthatóság | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!