Leírás és Paraméterek
| Frekvencia | 2.4 és 5 GHz |
| Gyártó | UBIQUITI |
| Hatótávolság | 100m |
| Kültéri kivitel | Nem |
| Sebesség | 2.4 GHz (300 Mbps) +5 GHz (866.7 Mbps) |
| Szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Titkosíthatóság | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise, (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!