Leírás és Paraméterek
| Frekvencia | 2.4 GHz és 5 GHz |
| Gyártó | UBIQUITI |
| Hatótávolság | 183m |
| Kültéri kivitel | Nem |
| Repeater funkció | Nincs |
| Sebesség | 2.4 GHz (450 Mbps) és 5 GHz (867 Mbps) |
| Szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Titkosíthatóság | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!