Leírás és Paraméterek
| Dönthető | Van |
| Forgatható | Van |
| Gyártó | HAMA |
| Jelleg | FALITARTÓ |
| Mely típushoz | acél falitartó Plazma/LCD/LED monitorokhoz és képernyőkhöz |
| Méret (cm) | 45x42x53,5 cm |
| Súly | 7kg |
| Szín | Fekete |
| Terhelhetőség (kg) | 25,0kg |
| VESA szabvány szerint | 400x400 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!