Leírás és Paraméterek
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Van |
| Érintőképernyő | Nem |
| Fali rögzítés | 200x200mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 300lumen |
| Gyártó | SAMSUNG |
| HDMI-MHL | Nincs |
| HDMI | Van |
| HD (High Definition) Támogatás | Full HD |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 49,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Láthatósági szög | 178 |
| Mini Display Port | Nincs |
| Súly | 15kg |
| Szín | Fekete |
| Típus | Monitor |
| USB | Van |
| Válaszidő | 8,0ms |
| VESA szabvány szerint | 200x200 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!