Leírás és Paraméterek
| Felület | Matt fehér |
| Motoros falikapcsolós | Van |
| Motoros távirányítós | Van |
| Kifutó hossza | 40cm |
| Rögzíthetőség | Oldalfalra / mennyezetre |
| Tokozat szélesség | 281cm |
| Vászon anyaga | D |
| Vászon szélesség | 268cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!