Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Funscreen |
| Fali rolós | Igen |
| Motoros falikapcsolós | Nem |
| Motoros távirányítós | Nem |
| Kifutó hossza | 40cm |
| Rögzíthetőség | Fali |
| Tokozat szélesség | 203cm |
| Vászon szélesség | 203cm |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!